Тести з біології 10 клас (профіль) по темі "Розмноження та індивідуальний розвиток
Готуватися до біології треба заздалегідь і з... посмішкою

Далі пропонуємо кілька порад щодо того, як краще готуватися до ЗНО з біології.
1. Підготовка до ЗНО потребує часу.
Уявіть, що вам треба проїхати на машині 1000 кілометрів. Але ви чекаєте до останнього. Не заливаєте бензину, не сідаєте в авто. І ось залишається пару годин. Ви залили повний бак, навіть взяли бензину в запас. Але спізнилися, хоча і мчали швидко... Багато хто так само сподіваютсья підготуватися до ЗНО за два місяці й зекономити гроші. Але скупий, як відомо, платить двічі. Зекономите на хороших курсах, а потім, не виключено, доведетсья платити за навчання у виші. Що дешевше?
2. Штурмуйте одну вершину, а не десять зразу.
Іншими словами — чітко визначте свою ціль. Вирішили складати ЗНО з біології — сконцентруйте зусилля саме на цьому предметі. Тут краще не намагатися бути “хорошим” для всіх, а мислити раціонально. У школі вас будуть тягти в різні боки. Ви будете намагатися поділити час порівну між усіма шкільними предметами, щоб мати хороший атестат і задовольнити самолюбство класного керівника. А ще — підготовка до останнього дзвоника, репетиція вальсу... Бути неорганізованим — дуже легко, як і піддаватися звичкам. Інколи буває так, що учень робить акцент на тому предметі, вчитель якого подобається йому більше. Вирішуйте, що для вас важливіше.
3. Організуйте свій час.
Чому учні пропускають заняття? Перша причина — зрозуміла. Це хвороби. Звісно, їздити на курси з температурою не варто. Але деякі пропускають “через хворобу” не тільки тижні, а й місяці. Значить, треба замислитися про своє здоров'я: зміцнювати імунітет, зайнятися спортом. Друга причина — хронічна втома. Батьки й учителі, звісно, скажуть, що це лінь. Організму потрібен певний ритм. Спати треба 8-9 годин, лягати спати в один і той же час, не пізніше 23 години. На свіжому повітрі проводити не менше двох годин, адже кисень потрібен усім клітинам і тканинам. Сама підготовка домашніх завдань не повинна тривати більше 3-4 годин. Однак це не суцільні 3-4 години. Їх треба розбити на блоки активної роботи по 30-40 хвилин, а також на перерви для відпочинку по 10-15 хвилин.
4. Будьте в ресурсному стані.
Немає коментарів:
Дописати коментар